Jaké šaty na ples ?

Dlouhé plesové šaty

Šaty na ples

Jaké šaty si vybrat na ples

Každý rok a samozřejmě to tak bude i letos, řešíme jaké krásné a neotřelé šaty si pořídit a vzít na ples. Konec a začátek každého roku je dobou všemožných večírků a plesů. Pro každou ženu a mladou dívku nastává čas vybrat ty správné společenské nebo plesové šaty a k nim úžasné boty a psaníčko. Cílem každé ženy je vytvořit oslňující, úchvatnou a zajímavou kombinaci společenského oděvu.

Je velká škoda, že tradiční dlouhé šaty se z plesů pomalu a jistě vytrácí a na plesích se stále častěji a ve větším měřítku zabydlely krátké plesové šaty. Dlouhé šaty na ples jsou vyžadovány pouze na speciálních akcích kde je to uvedeno již na pozvánce jako „dress code“ a pak v případech věnečků nebo maturitních plesů. Zpravidla také dlouhé šaty potřebujeme do tanečních.

Vraťme se tedy k tradici a na ples si pořiďme nádherné a luxusní dlouhé plesové šaty. Jsou přeci tak ženské, elegantní a krásné. Dlouhé šaty probouzejí fantazii a jejich propracované a rafinované střihy dávají vyniknout ladným křivkám postavy. K šatům zvolte pěkné sandálky na vyšším podpatku a pěkné psaníčko stejné barvy. Šperky k dlouhým šatům na ples vybíráme také opatrně a ve stylu, že zpravidla méně je víc. Víme, že společenský ples není maškarní. Královna plesu je krásná a elegantní ale působí decentně a střídmě.

zdroj: Oblečení pro Tebe

E-shop s oblečením